KOMPLET PUNKTÓW U SIEBIE

Wkra Bieżuń zapisała trzy punkty w starciu z GKS-em Strzegowo. Gracze Roberta Piotrowskiego wygrali 2:0 po bramkach Michała Malinowskiego i Michała Dzięgielewskiego.
Michał Dzięgielewski strzelił bramkę w meczu ze Strzegowem Fot. MO

Po remisie w pierwszej kolejce bieżunianie chcieli w drugim ligowym starciu dopisać sobie trzy punkty. Rywalem był zespół GKS-u Strzegowo, który z celem zdobycia punktów pojawił się na boisku przy ZPO. Od początku spotkanie charakteryzowało się wysoką intensywnością gry, niezłym tempem, a także nieustępliwością. Nieustępliwość natomiast wiązała się z wieloma faulami, gorącą atmosferą i… kartkami, które zbierali gracze obu ekip.

W pierwszej połowie okazji do zdobycia bramki przez obie drużyny było kilka, ale ta najważniejsza miała miejsce w 45 minucie pojedynku. Wkra Bieżun popisała się znakomitą akcją. Po wybiciu piłki z rzutu wolnego przez defensorów gości, piłka trafiła do Michała Malinowskiego. Ten obsłużył Dzięgielewskiego, a doświadczony napastnik Wkry zamiast oddać strzał, z chłodną głową popisał się zwrotnym podaniem do nie pilnowanego pomocnika. Malinowski oddał strzał z 16 metrów i wyprowadził zespół na prowadzenie.

Po zmianie stron gospodarze mieli nieco szczęścia. Strzegowianie mieli co najmniej dwie okazje, by zmienić rezultat i doprowadzić do wyrównania. Mateusz Tatkowski trafił jednak w słupek, a Michał Pocieżnicki obił poprzeczkę. Co nie chciało wpaść do bramki Wkry, wpadło do siatki strzegowskiego GKS-u. Michał Dzięgielewski wyszedł sam na sam z Dominikiem Pacuszką i pokonał golkipera gości ustalając wynik na 2:0.

Wkra Bieżuń – GKS Strzegowo 2:0 ()

Bramki: M.Malinowski, M.Dzięgielewski