KONOPIANKA TRAFIA PIĘĆ RAZY

Wkra Bieżuń przegrała na własnym obiekcie z Konopianką Konopki. Goście zaimponowali skutecznością w drugiej części spotkania.
Maciej Ciążkowski znów wybiegł w pierwszym składzie Fot.MO

Wkra Bieżuń nie zagra w barażach o V ligę. Bieżunianie nie zajmą trzeciej pozycji w lidze. W ostatnim meczu przed własną publicznością gracze Roberta Piotrowskiego przegrali z Konopianką Konopki.

Bieżunianie rozpoczęli lepiej mecz, bo pierwsi zdobyli bramkę za sprawą Macieja Watkowskiego. Niestety, kolejne trafienia to sprawa gości. Do wyrównania doprowadził Patryk Załęcki, a na początku drugiej połowy na prowadzenie gości wyprowadził Maciej Siemianowski.

Sprawa korzystnego rezultatu była jeszcze bardziej utrudniona w 60 minucie, kiedy jeden z graczy gospodarzy został ukarany czerwoną kartką. Konopianka wykorzystała przewagę i za sprawą Macieja Siemianowskiego, który zdobył drugą bramkę w tym meczu i Krystiana Zająca podwyższyli wynik na 1:4.

W końcówce spotkania siły na boisku wyrównały się, bo czerwoną kartką ukarany został Dawid Kobielski. Nie miało to jednak przełożenia na końcowy rezultat. Wynik w 90 minucie spotkania ustalił,strzałem z rzutu karnego, Jacek Kopciński.

W ostatnim spotkaniu sezonu bieżunianie spotkają się z Korona Szydłowo. Spotkanie to zadecyduje o końcowej pozycji bieżuńskiego zespołu w sezonie 2021/2022.

Wkra Bieżuń – Konopianka Konopki 1:5 (1:1)

Bramka: M.Watkowski – Załęcki 45-2 min., Siemianowski 47, 68 min., Zając 73 min., Kopciński 90 min. (k)

Skład: B. Jakowski – P. Baca (C), A. Krajewski, A. Juszczyk, M. Moskal, P. Lubański, M. Malinowski, M. Ciążkowski, J. Baca, M. Watkowski, M. Dzięgielewski.

Ławka rezerwowych: A. Kila, J. Malinowski, Sz. Kalinowski, Sz. Wróblewski, M. Leśniewski.

KS Wąsewo – Sona Nowe Miasto                 1:1

Błękitni Raciąż – Kurpik Kadzidło                0:3 (wo)

GKS Strzegowo – Rzekunianka Rzekuń       1:2

Nadnarwianka Pułtusk – Kryształ Glinojeck 4:1

Wkra Bieżuń – Konopianka Konopki            1:5

MKS Ciechanów – Korona Szydłowo           2:1