KORONA TRIUMFUJE W BIEŻUNIU

Wkra Bieżuń na własnym obiekcie poniosła pierwszą porażkę. Gracze Roberta Piotrowskiego przegrali z Koroną Szydłowo 0:2.
Kamil Głowacki mija Andrzeja Szraibera i strzela bramkę dla Korony Fot. Facebook Foto Sport Rafał Białoskurski

To było hitowe starcie rozgrywek Ligi Okręgowej. Niepokonana na własnym obiekcie Wkra Bieżuń mierzyła się z rozpędzonym zespołem Korony Szydłowo. Szydłowianie w ostatnich tygodniach prezentowali bardzo dobrą formę. Zanotowali pięć zwycięstw w ostatnich sześciu pojedynkach. W ostatniej kolejce przegrali wysoko z Ciechanowem i chcieli zmazać plamę. Bieżunianie to czołowy zespół ligi. By być krok za zespołami z Płońska i Ciechanowa gracze Roberta Piotrowskiego musieli wygrać.

Niestety, spotkanie to od początku nie ułożyło się po ich myśli. W 9 minucie goście objęli prowadzenie. Łukasz Kosiorek obsłużył znakomitym podaniem Kamila Głowackiego. Napastnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem Wkry – Andrzejem Szreiberem. Głowacki minął golkipera i wpakował piłkę do bramki. Wkra próbowała odpowiedzieć. Z dobrej strony pokazał się niezawodny duet Maciej Watkowski, Michał Dzięgielewski, ale nie byli oni w stanie sforsować defensywy Korony. Goście, w drugiej połowei, za sprawą doświadczonego Artura Gawędy ustalili wynik pojedynku na 2:0.

Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo 0:2 (0:1)

Bramki: Głowacki 9 min., Gawęda 70 min.

Skład: Szraiber- P.Baca, Budzich, Juszczyk, Krajewski, Gołębiewski, Wiśniewski, J.Malinowski, M.Malinowski, Watkowski, Dzięgielewski

Ponadto: Sowiński, Moskal, Ciążkowski, Kaźmierczak

Ostrovia Ostrów Maz. KS Wąsewo 3:0

MKS Ciechanów – Wymakracz Długosiodło 1:0

Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo 0:2

Nadnarwianka Pułtusk – Konopianka Konopki 8:0