Sport

KTO ODEJDZIE Z „ZIELONO-CZERWONEJ” EKIPY?

Wkra Żuromin po zatrudnieniu nowego szkoleniowca rozpoczyna kompletowanie kadry na nowy sezon. Jak się okazuje, będzie musiała również łatać ubytki.

Wkra Żuromin pod wodzą Jana Ciosa rozpoczęła przygotowania do sezonu 2021/2022. Na dniach spodziewanych jest trzech nowych piłkarzy, którzy mają dołączyć do zespołu z Żeromskiego 5. Niestety, najprawdopodobniej nowi gracze będą musieli zastąpić dwóch bardzo ważnych zawodników pierwszej jedenastki.

W nowym sezonie koszulki żuromińskiej Wkry najprawdopodobniej nie założy Dawid Klepczyński. To jeden z tych graczy, którzy mieli największy wpływ na kreowanie gry zespołu, a to przekładało się na wynik sportowy. Klepczyński w minionym sezonie zdobył najwięcej bramek. Strzelił 12 goli. W minionym sezonie spędził na boisku 2160 minut. „Klepa” może zasilić jednego z faworytów do awansu do III ligi – Wisłę II Płock.

Szkoleniowiec najprawdopodobniej nie będzie mógł także korzystać z usług Bartłomieja Śmigrodzkiego. Pomocnik w poprzedniej kampanii na boisku spędził 2028 minut. Zdobył 5 bramek dla „zielono-czerwonych”. Wychowanek Kasztelana Sierpc, były kapitan tej drużyny, po dwuletnim pobycie w żuromińskiej Wkrze może zasilić innego czwartoligowca – tym razem tego z okręgu kujawsko-pomorskiego Lecha Rypin.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.