Informacje

KULTUROWE PODDASZE W BIEŻUNIU. WARSZTATY WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

„Kulturowe Poddasze” to tytuł dwudniowego projektu, jaki zrealizowano ostatnio w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Bieżuniu. Uczestnicy nie mogli się nudzić.
Pierwszego dnia odbyły się warsztaty odnowienia mebli

Warsztaty odbywały się 19 i 20 września w ramach „Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”. Partnerami w tym przedsięwzięciu były MGOK w Bieżuniu, Tulette Osada Rękodzieła Artystycznego, Pracownia na Kółkach oraz Akademia Kolorów. Pierwszego dnia zostały przeprowadzone warsztaty, które obejmowały: stylizację odnowienia mebla i ceramikę. Następnego dnia odbyła się wystawa wytworzonych prac na jarmarku rzemiosła w parku miejskim w Bieżuniu. Ponadto dzieci wzięły udział w zabawach i grach terenowych, które animowała Karolina Stańczak z Akademii Kolorów. Zajęcia rękodzieła artystycznego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

– Prowadziłam już zajęcia w Bieżuniu, przed pandemią. Grupą docelową były tamtejsze przedszkolaki – mówi Karolina. Jak podkreśla, lubi pracować z dziećmi, w zeszłym roku często pojawiała się więc w brudnickim „Dworku nad Wkrą”, gdzie prowadziła gry terenowe dla najmłodszych. Na co dzień umila czas dzieciom w Żurominie prowadząc rożne zajęcia w swojej akademii.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.