Sport

ŁEBKOWSKI WRACA DO WALKI

Kamil Łebkowski wraca na polską scenę mieszanych sztuk walki. Żurominianin wystąpi podczas Armia Fight Night 12. Jego rywalem będzie Adrian Kępa.

Łebkowski wraca do klatki po niespełna roku. Po raz ostatni „Bomba” wszedł do klatki w czerwcu 2021 roku. Wtedy to w Ostródzie podczas gali FEN mierzył się z Patrykiem Duńskim. Niestety, po zaledwie kilkunastu sekundach starcia padł na matę, a sędzia przerwał pojedynek.

Teraz ma być zupełnie inaczej. Zawodnik z Żuromina chce wrócić na zwycięską ścieżkę. Jego rywalem ma być Adrian KępaReprezentant klubu MMA Tadores zasilił szeregi organizacji AFN w 2019 roku, kiedy to na szóstej edycji gali decyzją sędziów pokonał Sławomira Kołtunowicza. Później dopisał sobie kolejne zwycięstwo w karierze wygrywając z Giorgim Esiavą na gali AFN 7 – informuje Armia Fight Night.

Po raz ostatni Kępa dla tej organizacji walczył w lipcu ubiegłego roku. Wtedy to przegrał z Mansurem Azhievem. Później walczył podczas galiSuper Leaguea MMA 2 z Megaye Seye, ale i tym razem schodził z oktagonu jako przegrany.

Obaj zawodnicy mają coś do udowodnienia sobie i kibicom, dlatego szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. Walka odbędzie się  26 lutego w Gliwicach w limicie 70 kilogramów.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.