Sport

LIGA WYDŁUŻONA, ZNAMY NOWE TERMINY

Rozgrywki niższych lig na Mazowszu wydłużone. Ustalone zostały terminy przełożonych, ze względu na lockdown, kolejek w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zdecydował się na wydłużenie rozgrywek piłkarskich. Zaległości spowodowane lockdownem powoli są już odrabiane. Terminy kolejnych przełożonych spotkań już ustalono.

Liga Okręgowa i Klasa A

W rozgrywkach tych Kolejka nr 19 (pierwotnie zaplanowana na 2/3 kwietnia) zostanie rozegrana w środę 26 maja, a kolejka nr 20 (przeniesiona z weekendu 10/11 kwietnia) zostanie rozegrana w środę 9 czerwca. Jako ostatnia kolejka sezonu, w weekend 26/27 czerwca rozegrane zostaną spotkania z kolejki nr 21 (pierwotnie 17/18 kwietnia). Liga Okręgowa zagra w sobotę – 26 czerwca, a Klasa A w niedzielę – 27 czerwca.

Klasa B

W Klasie B, w grupie w której występuje Wkra II Żuromin dwie zaległe kolejki zagra w czerwcu. Obie kwietniowe kolejki zostały przełożone na koniec rozgrywek. Kolejka nr 13 (pierwotnie zaplanowana na 10/11 kwietnia zostanie rozegrana w niedzielę 20 czerwca. Kolejka nr 14 (pierwotnie zaplanowana na 17/18 kwietnia) zostanie rozegrana w niedzielę 27 czerwca.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.