Informacje

LISTA ZAMKNIĘTA. BIEGACZE ZAPISANI. WYRUSZĄ 21 LISTOPADA

Zakończyły się zapisy na tegoroczny VI bieg uliczny o puchar wójta gminy Siemiątkowo. Impreza zaplanowana jest na 21 listopada.
Chętnych na biegi nie brakowało

Limit miejsc wynosił 250 osób i tyleż biegaczy się zapisało, choć nie wszyscy wpłacili wpisowe, więc ostatecznie liczba uczestników będzie nieco mniejsza. Do Siemiątkowa tradycyjnie już zjadą miłośnicy biegania z różnych miast, m.in. Torunia, Płocka, Ciechanowa, Mławy, Sierpca, Rypina, Warszawy, Lidzbarka, Płońska, Kutna, Ostródy, Sochaczewa, Lipna, Łodzi, Działdowa, Łomży, a także ze Skrwilna, z Raciąża, Rościszewa, Bodzanowa, Pułtuska czy Grudziądza.

Wśród biegaczy nie zabraknie reprezentantów naszego powiatu. Pobiegną m.in. Jarosław Gałka z Żuromina, Anna Borowska z Siemiątkowa, Monika Manista i Dawid Manista z Siemiątkowa, Bartosz Brzozowski z Siemiątkowa, Michał Ciski z Siemiątkowa, Agnieszka Kosińska z Bieżunia, Dariusz Krystyniak z Gradzanowa Kościelnego, Jacek Ostrowski z Siemiątkowa, Marcin Romanowski z Żuromina, Ireneusz Rosiak z Lutocina, Aneta Różańska z Siemiątkowa, Mariusz Stańczak z Chojnowa, Kamil Zgorzelski z Siemiątkowa. Oczywiście w biegu weźmie też udział wójt Piotr Kostrzewski, fundator głównego pucharu.

Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 8.30 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Siemiątkowie. Bieg rozpocznie się o godz. 12.00, a zakończy o 14.00, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki. Biegacze będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów (nawierzchnia asfaltowa, dukt leśny, droga polna, ulice w centrum wsi). Najlepsi zostaną nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych, przyznane zostaną również medale dla najlepszego biegacza gminy Siemiątkowo o najlepszej biegaczki gminy.

AO

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Nasz powiat będzie reprezentował jeszcze jeden uczestnik który nie został powyżej wymieniony Grzegorz Nowak