Sport

LUBOWIDZANKI GRAŁY W ŻUROMINIE

UKS Victoria Lubowidz z 3 zwycięstwami w 1 lidze młodziczek. Kolejny dobry występ naszych siatkarek miał miejsce w Hali Sportowej w Żurominie.
Lubowidzanki zaliczyły znakomity turniej Fot. FB UKS Victoria Lubowidz

Dwudniowy turniej młodziczek, najlepszych zespołów na Mazowszu, w tej kategorii wiekowej zorganizowany był w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie.

To były dwa dni święta siatkówki, emocji i pięknych akcji. Siatkówka w najlepszym wydaniu.

UKS Victoria Lubowidz pokazała się ze znakomitej strony nie tylko na boisku, ale również jako organizator zmagań.

Siatkarki Artura Kubkowskiego rozpoczęły od dwóch szybkich zwycięstw – z LOS Nowy Dwór Mazowiecki oraz MOS II Wola Warszawa. W obu spotkaniach wystarczyły tylko dwa sety, by wyłonić lepszy zespół. Trzecie tego dnia spotkanie to rywalizacja ze Spartą Warszawa.

– Mecz z wieloma zwrotami akcji lecz przegrany przez naszą drużynę 0:2. W wielu sytuacjach przeważaliśmy lecz końcówki to pokaz umiejętności przeciwniczek – podsumowuje trener organizatorek turnieju.

Drugiego dnia turnieju lubowidzanki mierzyły się z faworytkami turnieju – Ateną Warszawa.

– Mecz również przegrany, ale było sporo dobrych akcji, które potwierdziły, że nasza forma zwyżkuje – dodawał Kubkowski.

W ostatnim meczu turnieju zawodniczki z Lubowidza mierzyły się z MOS Wola Warszawa I. Mimo, że przeciwniczki były zdecydowanymi faworytkami to kapitalna gra naszych dziewczyn sprawiła, że to my cieszyliśmy się z triumfu 2:0.

–  Na ten moment jesteśmy na 3 miejscu na Mazowszu! Wielka sprawa! – podsumowuje trener lubowidzanek Artur Kubkowski.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.