Sport

LUBOWIDZKIE SIATKARKI WSPÓLNIE Z KOLEŻANKAMI IDĄ JAK BURZA

Siatkarki UKS Victoria Lubowidz znów zaprezentowały swoją siłę. W rozgrywkach I ligi młodziczek, w zespole łączonym z MOS Wola, nie miały sobie równych.

Pięć spotkań i pięć zwycięstw. To bilans zespołu prowadzonego przez duet trenerski Artur Kubkowski i Radosław Krukowski. Dziewczęta z rocznika 2006 znów zaimponowały. Na „dzień dobry” wysoko pokonały Nike Ostrołęka. Drugie spotkanie (z GLKS Nadarzyn) okazało się najbardziej wymagające. W pierwszym secie z GLKS Nadarzyn przeciwnik grał bardzo skutecznie, a nasz zespół nie radził sobie w kontratakach. Wynik był wyrównany, a o wszystkim zadecydowała końcówka. Nerwowa końcówka, błędy nie tylko zawodniczek, ale również sędziego sprawiły, że partia padła łupem rywalek. Kolejne sety to jednak dominacja MOS Victorii.

Kolejne mecze z Krótką Mysiadło, Betą Błonie i Ateną Warszawa to gładkie zwycięstwa. Mecze zupełnie bez historii, które pokazały jak duża przewaga w grze jest po stronie naszej drużyny.

Znany jest już skład drugiego turnieju. Z kim tym razem zmierzą się siatkarki z Lubowidza i Warszawy? Rywalami będą MUKS Krótka Mysiadło I, MUKS Sparta Warszawa, UKS Atena I Warszawa, GLKS Nadarzyn I, KS Metro Warszawa I.

OM

Wyniki:
MOS Victoria – Nike Ostrołęka 2:0 (25:11, 25:12)
MOS Victoria – GLKS Nadarzyn 2:1 (24:26, 25:15, 15:6)
Krótka Mysiadło – MOS Victoria 0:2 (13:25, 10:25)
MOS Victoria – Beta Błonie 2:0 (25:11, 25:15)
Atena Warszawa – MOS Victoria 0:2 (11:25, 11:25)

Skład: J.Bartoszewicz, D.Kiszelewska, Z.Jackiewicz, A.Bartosiewicz, J.Czajkowska, M.Daca, M.Wydmańska, G.Szkaradek, M.Buczyńska, O.Zielińska, O.Jaroń, K.Gajewska., A.Serdak, J.Salbert
Trenerzy: R.Krukowski, A. Kubkowski, B. Bartoszewicz

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.