Sport

MICHALSKI SĘDZIĄ W V LIDZE

Jacek Michalski, sędzia piłkarski z Żuromina, zaliczył kolejny awans. Od sezonu 2022/2023, po zdaniu egzaminów, będzie głównym rozejmcą zawodów w V lidze mazowieckiej.

Po dobrej rundzie jesiennej w sezonie 2022/2023 awansował do Ligi Okręgowej i miał okazję sprawdzić się na wyższym szczeblu. Wiosną 20-latek z Żuromina znów zachwycił. Jako arbiter główny prezentował się znakomicie. Noty obserwatorskie sprawiły, że zarząd Komisji Sędziowskiej MZPN po wniosku Komisji Sędziowskiej Delegatury Ciechanów-Ostrołęka postanowił awansować Michalskiego do V ligi. Awans będzie możliwy po zdaniu egzaminu teoretycznego i ko

Jacek Michalski jest jednym z trzech awansowanych sędziów z KS MZPN Delegatura Ciechanów. W V lidze zadebiutują również Mateusz Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej oraz Piotr Zając z Karniewa. Uprawnienia do sędziowania na tym szczeblu rozgrywek jako sędziowie główni mają również – Marcin Falencki z Mławy (V liga), Piotr Pałaszewski z Ostrołęki (IV liga), Jakub Mikołajewski z Glinojecka (IV liga), Paweł Gwiazda z Łysych (III liga) i Radosław Trochimiuk z Przasnysza (szczebel centralny).

W okręgu ciechanowsko-ostrołęckim Żuromin reprezentują również, jako sędzia główny w Lidze Okręgowej Czarek Ossowski, w Klasie A Mateusz Kalkowski, a w Klasie B Hubert Kaszuba. Ponadto sędziami są Piotr Murawski (sędzia z ok. 50 letnim stażem) i Dominika Rzymowska.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.