Informacje

MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKI W LUTOCINIE

Tradycyjnie w Mikołajki św. Mikołaj odwiedził przedszkolaki z lutocińskiego przedszkola. Maluchy z tego powodu bardzo się ucieszyły.
fot. Przedszkole Lutocin

6 grudnia dzieci na całym świecie czekają na pierwsze przybycie Mikołaja. To tego dnia w imieniny Mikołaja i wspomnienie o biskupie Mikołaju, według tradycji Święty Mikołaj odwiedza dzieci i pozostawia drobne podarunki w butach lub skarpetach.

Nie inaczej było w tym roku, choć to trudny czas. Mikołaj, jak co roku, nie zapomniał o przedszkolakach z Lutocina. Osobiście odwiedził dzieci w ich placówce, przestrzegł je przed niewłaściwym zachowaniem i wręczył podarunki. Poprosił też, aby każde dziecko było grzeczne, a na pewno odwiedzi je jeszcze raz. Dzieci z każdej z przedszkolnych grup z wielką radością powitały gościa, wręczyły mu własnoręcznie wykonane rysunki, zaśpiewały świąteczne piosenki, a nawet zatańczyły dla niego. Atmosfera spotkania była bardzo miła, więc do niektórych tańców włączył się sam Mikołaj, mimo swojego sędziwego już wieku. Dzieci były uradowane spotkaniem z tak znakomitym gościem, a po odwiedzinach zaraz obejrzały otrzymane prezenty.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.