Sport

MŁODY SĘDZIA Z NOMINACJĄ. ZACZNIE JUŻ WIOSNĄ

Jacek Michalski został decyzją zarządu Komisji Sędziowskiej MZPN Delegatura Ciechanów-Ostrołęka nominowany do awansu na szczebel Ligi Okręgowej.

Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał we Wkrze Żuromin. Był obiecującym zawodnikiem, ale przerwał tę przygodę i wybrał drogą piłkarskiego rozjemcy. Rozpoczynał od spotkań drużyn młodzieżowych, by później sędziować jako arbiter główny w Klasie B. 20-latek po niespełna trzech latach biegania z gwizdkiem dostał bardzo dużą szansę. W minionej rundzie, jako debiutant w rozgrywkach Klasy A zebrał bardzo dobre opinie. Noty obserwatorskie sprawiły, że zarząd Komisji Sędziowskiej MZPN Delegatura Ciechanów-Ostrołęka postanowił zaufać żurominianinowi. Jak zastrzeżono awans zostanie potwierdzony po zaliczeniu wiosennych egzaminów.

To drugi arbiter z Żuromina, który będzie sędziował na tym szczeblu rozgrywek po Czarku Ossowskim. W rozgrywkach Klasy A rozjemcą jest Dawid Klimowski (spadek z LO). W Klasie B sędzią jest Mateusz Kalkowski. Ponadto w gronie sędziów z powiatu żuromińskiego jest również bardzo doświadczony z blisko 50-letnim stażem, Piotr Murawski, a także mianowani na sędziów rzeczywistych po okresie próbnym – Hubert Kaszuba i Dominika Rzymowska.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.