Sport

MŁODZICZKI Z LUBOWIDZA I WARSZAWY W I LIDZE MAZOWIECKIEJ

Za nami dobry siatkarski weekend w wykonaniu UKS Victoria Lubowidz. Turniej rozstawieniowy przebiegł po myśli trenerów i zawodniczek zespołu.

Warszawski klub MOS Wola i Victoria Lubowidz połączyły siły. Kluby połączyły swoje najlepsze zawodniczki tworząc jeden silny zespół w kategorii młodziczek. Za grę nowego zespołu odpowiadać będą trenerzy Radosław Krukowski (MOS) oraz Artur Kubkowski (Victoria). Nowy twór miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas turnieju rozstawieniowego, który decydować miał o przydziale zespołów do poszczególnych lig.

W turnieju rozstawienionym dziewczęta nie miały sobie równych. Trzy znakomite spotkania, sześć wygranych partii. Rywale nie byli w stanie się przeciwstawić. MUKS Volley Płock, który postawił najwyżej poprzeczkę zdobył w setach kolejno 13 i 20 punktów. To świadczy o tym jaką przewagę miały zawodniczki z Warszawy i Lubowidza.

– Za miesiąc rywalizować będziemy z zespołami, które również zwyciężyły w swoich grupach i wyniki jakie osiągnęliśmy będzie dużo trudniej uzyskać. Jednak cel jaki postawiliśmy sobie na ten sezon jest wszystkim doskonale znany i zrobimy wszystko aby go zrealizować – mówił Artur Kubkowski.

W nadchodzącym sezonie w I lidze młodziczek, oprócz naszego zespołu, zagrają również GLKS Nadarzyn, MUKS Krótka I, Beta Błonie, UKS Atena Warszawa, OTPS Nike Ostrołęka I.

OM

MOS WOLA Victoria Lubowidz: Bartosiewicz J., Kiszelewska D., Wyszkowska K., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Czajkowska Z., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Zielińska O., Jaroń O., Serdak N., Salbert J.

Trenerzy: Krukowski Radosław, Kubkowski Artur

Wyniki
MOS Wola Victoria Lubowidz – Akademia Wójtowicza 2:0 (9, 12)
MOS Wola Victoria Lubowidz – Joker Kozienice 2:0 (10, 9)
MOS Wola Victoria Lubowidz – Volley Płock 2:0 (13, 20)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.