Sport

MŁODZIEŻOWCY WRACAJĄ DO SIEBIE. NIE ZOBACZYMY ICH W KOSZULKACH WKRY

Damian Bednarek, Mateusz Jamka, Michał Ciszewski wracają do Drukarza Warszawa, odchodzi też Oskar Poniewski. Tych graczy wiosną nie zobaczymy.

Wkra Żuromin porządkuje kadrę przed rundą wiosenną sezonu 2020/2021. Sporo w kuluarach mówi się o ewentualnych wzmocnieniach. Z zespołem trenuje od początku przygotowań doświadczony obrońca, który może występować także na pozycji pomocnika. Mówi się także o poszukiwaniu napastnika, który wzmocniłby siłę rażenia w rozgrywkach IV ligi. W tym przypadku jednak konkretów wciąż brakuje.

Kadra potrzebuje uzupełnienia, bo wiosną na pewno nie zobaczymy czterech graczy. Trzech z nich miało jednak marginalny bądź znikomy wpływ na zespół i pojawiali się w końcówkach spotkań. Chodzi o Oskara Poniewskiego, a także Mateusza Jamkę i Michała Cieszewskiego. Ci dwaj ostatni gracze wracają do Drukarza Warszawa.

W zespole nie zobaczymy także Damiana Bednarka. Jemu również zakończyło się wypożyczenie. Skrzydłowy jako jedyny z tego grona zdołał wywalczyć sobie miejsce w pierwszej jedenastce. Pobyt w Żurominie kończy z jedną bramką na koncie.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.