Sport

MOŻESZ ZOSTAĆ SĘDZIĄ. TO JUŻ OSTATNI MOMENT NA ZGŁOSZENIA

Chcesz zostać sędzią piłkarskim? To proste, wystarczy zapisać się na jeden z kursów sędziowskich organizowanych przez Komisję Sędziowską Delegatury Ciechanów.
Na kurs sedziowski mogą zapisać się także czynni zawodnicy
fot. MO

Komisja Sędziowska Delegatury Ciechanów przyjmuje zapisy na internetowy kurs sędziego piłki nożnej. To już ostatni moment. Na kurs mogą zgłosić się osoby urodzone w 2005 roku i starsze. Zgłoszenie należy wysłać na adres ws@ws.coozpn.pl. Wraz ze zgłoszeniem należy wysłać skan podania kandydata, które dostępne jest na stronie internetowej ws.cooozpn.pl

Jakie dokumenty należy jeszcze przedłożyć?

Są to zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania, oświadczenie o niekaralności kandydata, zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dot. kandydatów poniżej 18 roku życia), a także dwa zdjęcia.

Kurs, w ramach spotkań online, rozpocznie się na przełomie stycznia i lutego. Jego koszt to 150 złotych. Po zakończeniu kursu kandydat uzyskuje miano sędziego próbnego Komisji Sędziowskiej Delegatury Ciechanów. -Wszystkich zainteresowanych kibiców, zawodników i sympatyków futbolu zapraszamy! – apelują władze związkowe na stronie internetowej.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.