Sport

MZPN PISZE DO KLUBÓW. CHODZI O WYBORY

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ustalił datę Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów. Do klubów wysłane zostały odpowiednie dokumenty. Chodzi o wybory nowego prezesa.

Zarząd Mazowieckiego ZPN na ostatnim posiedzeniu podjął Uchwałę w sprawie zwołania na 11czerwca 2021 roku Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Mazowieckiego ZPN oraz Uchwałę w sprawie ustalania zasad wyboru delegatów.

Do klubów zrzeszonych w MZPN wysłano już odpowiednie dokumenty z prośbą o ich wypełnienie i ustalenie delegata na zjazd wyborczy. Plany mazowieckich włodarzy może pokrzyżować jednak epidemia koronawirusa.

– W związku z panującą epidemią COVID-19 należy mieć na uwadze sytuacje nadzwyczajne i niezależne od nas. O ewentualnych zmianach w zakresie terminu Walnego Zgromadzenia Biuro Mazowieckiego ZPN będzie informować na swojej stronie internetowej – dodaje w komunikacie MZPN.

Kto za Łazarczyka?

W wyborach na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej nie będzie kandydował dotychczasowy prezes Zdzisław Łazarczyk. Szefuje on mazowieckim strukturom nieprzerwanie od 2000 roku. Kto może zastąpić go w fotelu prezesa? Kandydatur jest kilka. Swój start w wyborach ogłosił już były piłkarz i były poseł Roman Kosecki. Startować ma także trener-edukator MZPN Artur Kolator. Mówi się, że w wyborach może wziąć udział także obecny prezes Delegatury w Radomiu Sławomir Pietrzyk. W kontekście kandydowania przewija się także nazwisko byłego prezesa Wisły Płock – Jacka Kruszewskiego.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.