Informacje

NAGRODZILI AUTORÓW NAJŁADNIEJSZYCH ZAKŁADEK

W Powiatowo- Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żurominie podsumowano konkurs wiosenny na zakładkę do książki. Nagrodzono autorów najładniejszych prac.

Konkurs rozstrzygnięto 23 kwietnia. Do placówki przysłano 88 prac plastycznych. Komisja konkursowa w składzie Renata Mendalka – pracownik Urzędu Gminy i Miasta Żuromin, Joanna Rakoczy – Dyrektor PMBP w Żurominie, Monika Kopczyńska i Beata Kołacińska – pracownice biblioteki wybrały najładniejsze zakładki. W kategorii przedszkolnej 1 miejsce zajęła Katarzyna Nadratowska z Żuromina, 2 miejsce – Aleksander Sokołowski z Przeradza Małego, a 3 miejsce – Miłosz Klonowski z Boguszewca.

W kategorii uczniów klas I – III – 1 miejsce zajęła Nikola Osmulska z Felcyna, 2 miejsce – Kacper Gapa z Zimolzy, a 3 miejsce – Emilia Tucholska z Żuromina. Wyróżnienia otrzymały: Antonina Lorkowska z Żuromina i Julia Iwańska z Przeradza Małego.

W kategorii kl. IV – VI jury nagrodziło: 1 miejscem – Maję Stańczak z Żuromina, 2 miejscem – Paulinę Nadratowską z Żuromina, a 3 miejscem – Michała Mazurowskiego z Żuromina. Wyróżnienia otrzymali Mateusz Kruszewski z Żuromina i Łucja Lorkowska, również z Żuromina. W kategorii VII-VIII lat 1 miejsce zajęła Aleksandra Przywitowska z Żuromina, 2 miejsce – Eliza Maria Marciniak z Rozwozina, a 3 miejsce – Martyna Kąkolewska, także z Rozwozina.

Nagrody i wyróżnienia ufundowane zostały przez Powiatowo – Miejską Bibliotekę Publiczną w Żurominie. O odbiorze nagród zwycięzcy i wyróżnieni zostaną poinformowani telefonicznie.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.