Informacje

NAGRODZILIŚMY NAJPOPULARNIEJSZE JEDNOSTKI OSP

Długo czekaliśmy na to, czy będziemy mogli publicznie uhonorować laureatów naszego plebiscytu. W najbliższym czasie byłoby to jednak nie możliwe.
Nagrodę w imieniu OSP Siemiątkowo odebrali: druh Michał Ciski, prezes Zenon Załęski i skarbnik Andrzej Klonowski.

Na przełomie maja i czerwca ubiegłego roku trwał plebiscyt na „Najpopularniejszą Jednostkę OSP Powiatu Żuromińskiego” organizowany przez redakcję „Kuriera”. Brały w nim udział wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu. Zazwyczaj nagrody wręczaliśmy podczas Festiwalu Orkiestr Dętych, który ze względu na pandemię koronawirusa nie mógł się odbyć. Długo czekaliśmy na możliwość publicznego uhonorowania laureatów naszego plebiscytu. Śledząc sytuację epidemiologiczną podjęliśmy decyzję, że nagrody wręczymy kameralnie. Odwiedziliśmy laureatów osobiście w ich remizach. Pierwsze miejsce oraz tytuł „Najpopularniejszej Jednostki OSP Powiatu Żuromińskiego” trafił do Siemiątkowa. Drugie miejsce zajęli druhowie z Krzeczanowa, na podium znalazła się jeszcze OSP Rzężawy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz bony podarunkowe do marketu budowalnego. Fundatorem nagród był wydawca „Kuriera Żuromińskiego”, OR-KA s.c.

KC

Na tle nowego wozu dyplom za zajęcie drugiego miejsca prezentuje prezes OSP Krzeczanowo Robert Rudziński.
Podium zamknęła OSP Rzężawy , na zdjęciu od lewej: naczelnik Krzysztof Góralczyk, prezes Wojciech Bieranowski, gospodarz Robert Kaźmierczyk, druh Jakub Góralczyk

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.