Sport

NAJMŁODSZE SIATKARKI Z KOLEJNYM DOŚWIADCZENIEM

Siatkarskie talenty z Lubowidza rywalizowały podczas dwóch ogólnopolskich turniejów. To kolejne doświadczenie dla młodych zawodniczek, a w ślad za tym poszły wyniki.

Dwójki w Płocku

Ogólnopolski turniej minisiatkówki w Płocku dał wiele chwil radości siatkarkom z Lubowidza. Dwa zespoły Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria zdobyły miejsce na podium tej imprezy.

W meczu o pierwsze miejsce zespół w składzie Nadia Huba, Amelia Szefler, Natasza Purzycka pokonały gospodynie – Wisłę Płock I. Po emocjonujących zawodach lubowidzanki triumfowały 21:15. Brązowy medal zdobyły zawodniczki Aleksandra Zakrzewska, Joanna Szynkiewicz, Amelia Kamińska. Lubowidzanki w starciu o trzecie miejsce wygrały z Olimpijczykiem Szczutowo.

Medale w Golubiu-Dobrzyniu

Na zawodach w województwie kujawsko-pomorskim również udało się wrócić z medalami. Świetne zawody zaliczył zespół Nadia Huba, Amelia Szefler. Dziewczęta zajęły drugie miejsce w kategorii dwójek. W czwórkach Oliwia Ziętek, Kinga CHojnowska, Maria Wierzbowska, Alicja Zielińska, Maria Szynkiewicz zajęły czwartą pozycję.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.