Sport

NASI GRALI W DŁUTOWIE

W sobotę 16 lipca 2022 r. na Kompleksie Boisk Sportowych ” MOJE BOISKO ORLIK 2012 ” w Starym Dłutowie odbył Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Dłutowa 2022” o Puchar Radnego Rady Miejskiej Gminy Lidzbark- Pana Mirosława Trzcińskiego. W turnieju udział wzięło 7 drużyn , które zawitały na dłutowski Orlik aż z 3 województw : mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i oczywiście warmińsko-mazurskiego.

Turniej rozpoczął organizator – Krzysztof Sadowski wraz z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dłutowie Katarzyną Trzcińską-Raczkowską oraz radnym Mirosławem Trzcińskim.
W turnieju udział wzięły następujące drużyny , które zajęły poszczególne miejsca:
1.Czarnia Mała
2.Start Lutocin
3.Straszewy
4.Young Boys Lidzbark
5.Old Boys Lutocin
6.Red Bull Team Karniszyn
7.WKS Niechłonin
Statuetkami indywidualnymi nagrodzeni zostali:
Najmłodszy zawodnik-Jakub Siatkowski-Czarnia Mała
Najstarszy Zawodnik-Wojciech Kaczmarczyk-Old Boys Lutocin
Najlepszy bramkarz-Adrian Sławiński-Young Boys Lidzbark
Najefektowniejsza Parada Bramkarska-Kacper Piórkowski- Red Bull Team Karniszyn
Król Strzelców-Dawid Jakowski – Start Lutocin
Najlepszy Zawodnik-Damian Poczwardowski -Czarnia Mała
Najładniejsza Bramka-Marcin Grabowski- Straszewy
Najwaleczniejszy Zawodnik-Krystian Lech – WKS Niechłonin


Ceremonia wręczenia pucharów i statuetek odbyła się na placu obok „Grzybka”, gdzie odbywał się Festyn Rodzinny z okazji DNIA DŁUTOWA 2022 .Wręczenia nagród dokonali: Burmistrz Miasta i Gminy Lidzbark Pan Maciej Sitarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Dłutowie Pani Katarzyna Trzcińska-Raczkowska, Radny Rady Miejskiej Pan Mirosław Trzciński, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Michał Kwiatkowski , Sołtys Sołectwa Stare Dłutowo Pan Józef Burdalski oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Dłutowie Pani Urszula Brzóska.


Drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w turnieju otrzymała również puchar ufundowany przez radnego Mirosława Trzcińskiego .

– Wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju piłki nożnej serdecznie dziękuję za wzięcie udziału i stworzenie bardzo miłego Sportowego Święta na Orliku w Starym Dłutowie. Dziękuje za sportowe emocje i rywalizacje w duchu fair-play . Zapraszam kolejnym razem – mówi organizator Krzysztof Sadowski.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.