Informacje

NOWA STRONA INTERNETOWA MIASTA

Agencja reklamowa Jumi Studio Justyny Bodenszac z Żuromina wykonała zadanie dla miasta w ramach projektu „Gmina otwarta na rozwój”.

Siedem firm zgłosiło się do drugiego zapytania ofertowego, wystosowanego przez żuromiński Urząd Gminy i Miasta, a dotyczącego realizacji zadania polegającego na utworzeniu strony internetowej w ramach projektu „Gmina otwarta na rozwój”. Najtańszą ofertę przedstawiła agencja reklamowa Jumi Studio Justyny Bodenszac z Żuromina, bo opiewała ona na kwotę 4000 zł, zaś najdroższą firma Aleksandra Szczykutowicza z Baćkowic, bo aż na 32 tys. zł.

W pierwszym zapytaniu, unieważnionym przez gminę najtańsza oferta (również Jumi Studio) opiewała na 1500 zł, najdroższa (firma nFinity) 21,8 tys. zł. W sumie w pierwszym podejściu zainteresowanie wykonaniem zadania dla żuromińskiego samorządu wyraziły 4 firmy.

Projekt „Gmina otwarta na rozwój” zakłada utworzenie strony, na której mieszkańcy będą mogli zamieszczać ogłoszenia o posiadanych nieruchomościach na sprzedaż, wynajem lub do dzierżawy. Zostaną tam również umieszczone informacje na temat terenów inwestycyjnych gminy oraz informacje o gospodarstwach agroturystycznych wraz z ofertą dla turystów. Ponadto strona zawierała będzie informacje na temat szkoleń czy warsztatów, które będą realizowane na terenie gminy. Nowa strona internetowa została już utworzona. Czy nowy portal spełni swój główny cel- wpłynie na pozyskanie nowych inwestorów?

AO

   

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Taką stronę z tekstem i kilkoma zdjęciami to powinien zrobić informatyk z urzędu w godzinach pracy. 1 dzień roboty

    • Zastanów się Adamie, dlaczego firmy wystawiły oferty za dużo większe pieniądze? To ma byc serwis a nie tzw. „strona” vide wizytówka, którą rzeczywiście możnaby stworzyć w Wordzie. Z innej „strony” już się pogubiłem, która z witryn magistratu jest oficjalną.