Sport

OLDBOJE BEZ BŁYSKU

Zespół Oldboys Żuromin rywalizował podczas turnieju Włocławek CUP. W turnieju, który został rozegrany w podwłocławskim Choceniu.

Szesnaście zespołów z całej Polski rywalizowało w turnieju Włocławek CUP. Turniej przeznaczony był dla zawodników, którzy ukończyli 35 rok życia, a sędziami zawodów byli niezwykle doświadczeni – Mariusz Korpalski (były sędzia szczebla centralnego) i Jarosław Gryckiewicz (sędzia futsalu).

Turniej rozpoczął się bardzo dobrze dla żuromińskiej ekipy. Spotkanie z drużyną ze Świecia odbywało się pod dyktando naszego zespołu. Żurominianie atakowali, ale brakowało precyzji w wykończeniu akcji. Ostatecznie udało im się zdobyć jedną bramkę. To zadecydowało o zwycięstwie w tej grze, choć w końcówce nasi gracze musieli bronić się przed zmasowanym atakiem rywala. W drugim spotkaniu ekipa z Żuromina rywalizowała z Wisłą Płock. Płocczanie byli zespołem lepszym, mieli więcej okazji do zdobycia gola, ale nasi gracze byli dobrze zorganizowani w defensywie. Ostatecznie rywalom udało się złamać żuromińską defensywę, a nasi gracze mimo dwóch świetnych okazji nie doprowadzili do wyrównania. O wyjściu z grupy zadecydował ostatni mecz, w którym żurominianie rywalizowali z ekipą z Włocławka. Nasz zespół obijał słupki, a rywale byli konkretniejsi. W dwóch przypadkach udało im się trafić do żuromińskiej bramki i tym samym przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na tym udział żurominian w tym turnieju się zakończył.

Zawody wygrał grupy rywal oldbojów – Wisła Płock pokonując w finale drużynę z Gdyni.

OM

Skład: Grzegorz Barski, Adam Grochocki, Krzysztof Kołodziejski, Tomasz Przyborowski, Piotr Widzyński, Szymon Chmielewski, Marek Panek, Mariusz Barcikowski.

Wyniki:

Oldboys Żuromin – Oldboys Świecie 1:0

Oldboys Żuromin – Wisła Płock 0:1

Oldboys Żuromin – Vladislavia Włocławek 0:2

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.