OLDBOJE NA PODIUM W ŚWIECIU

Oldboje z Żuromina ze znakomitej strony pokazali się podczas ogólnopolskiego turnieju w Świeciu. Żurominianie zajęli trzecie miejsce.
Żuromińscy oldboje zakończyli turniej w Świeciu na trzecim miejscu. Fot. zbiory prywatne

Ogólnopolski Turniej Oldbojów w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) to kolejny turniej, w którym udział wzięli zawodnicy Oldboys Żuromin.

Żurominianie w ośmioosobowym zestawieniu zameldowali się na obiekcie w Świeciu i w pięciozespołowej grupie spisali się bardzo dobrze. W meczu otwarcia wygrali z gospodarzami 4:3 (trzy trafienia Mariusza Barcikowskiego), a później pokonali jeszcze Vladislavię Władysławowo 5:1. W kolejnych spotkaniach ekipa z Żuromina zanotowała dwa remisy – z Oldboys Małe Polaszki i GKS Bełchatów. Pozwoliło to na zajęcie drugiego miejsca i grę w półfinale z Zawiszą Bydgoszcz.

W decydującym starciu o finał lepsi okazali się bydgoszczanie, którzy pokonali oldbojów z Żuromina 6:2.

Na pocieszenie naszej ekipie został mecz o trzecią pozycję. Tam Oldboje pokonali Wdę Świecie 6:4.

Skład: Tomasz Przyborowski, Krzysztof Kołodziejski, Jarosław Berliński, Jarosław Kucharski, Marcin Zakrzewski, Mariusz Barcikowski, Adam Grochocki, Sławomir Dudek

Oldboys Żuromin – Oldboys Świecie 4:3

Oldboys Żuromin – Vladislavia Władysławowo 5:1

Oldboys Żuromin – Oldboys Małe Polaszki 1:1

Olboys Żuromin – GKS Bełchatów 1:1