Sport

OLDBOJE Z ŻUROMINA NA PODIUM WE WŁOCŁAWKU

Zespół Oldboys Żuromin zajął trzecie miejsce w 11. Memoriale Władysława Kołtuna we Włocławku. W turnieju grały zespoły amatorskie bez ograniczeń wiekowych.

Była to już 11. edycja turnieju im. Władysława Kołtuna we Włocławku. Dotychczasowe turnieje odbywały się w hali, ale bieżąca edycja, ze względu na pandemię, przeniosła się na sztuczną płytę boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. Awans do dalszej fazy uzyskiwały dwa zespoły z każdej z grup, w dalszej części obowiązywała zasada przegrywający odpada.

Żurominianie zmierzyli się z dwoma ekipami z Włocławka i Oldbojami z Torunia. Pojedynki z Wika Polska oraz Geberit zakończyły się zwycięstwem. Niewiele zabrakło także do korzystnego wyniku z torunianami, ale zawiodła skuteczność.

W dalszej fazie turnieju Oldboje również radzili sobie dobrze. Dobra gra defensywna, a także zabójcze kontrataki sprawiły, że pojedynek ćwierćfinałowy zakończył się zwycięstwem 3:1. W półfinale znaleźli już pogromcy. Młody zespół Jaruta Team nie dał im szans w walce o finał. Żurominianie, na pocieszenie, zwyciężyli w starciu o trzecie miejsce i zakończyli turniej na podium.

Najlepszym strzelcem zespołu był Mateusz Stopczyński, który zdobył siedem bramek. Tyle samo zdobył Patryk Wojtylak ze zwycięskiej ekipy Jaruta Team i to do niego trafiła statuetka. Najlepszym bramkarzem został Bartosz Głodkowski a MVP turnieju wybrano Patryka Czarneckiego (obaj Jaruta Team).

OM

Wyniki
Oldboys Żuromin – Wika Polska 2:0

Oldboys Żuromin – Oldboys Team Toruń 1:2
Oldboys Żuromin – Geberit 3:2

Ćwierćfinały

Jaruta Team – MS-Bud 5:0

Salamander – Indorama 0:2

Run Chłodnia – Oldboys Żuromin 1:3

Oldboy Team Toruń – Saniko 1:3

Półfinały

Indorama – Saniko 1:0

Jaruta Team – Oldboys Żuromin 5:0

O III miejsce

Oldboys Żuromin – Saniko 3:0

Finał

Indorama – Jaruta Team 1:2

Czołowa ósemka turnieju

1.JARUTA TEAM Włocławek
2. INDORAMA Włocławek
3. OLDBOYS ŻUROMIN
4. SANIKO Włocławek
5. RUN CHŁODNIA Włocławek
6.OLDBOYS TORUŃ TEAM
7.SALAMANDER Włocławek
8. MS-BUD Włocławek

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.