Sport

OLDBOJE Z ŻUROMINA W AKCJI. ÓSME MIEJSCE W RYPINIE

Oldboy Żuromin wziął udział w tradycyjnym, już 9. Turnieju Sąsiadujących i Zaprzyjaźnionych Miast w Rypinie. Tym razem nasz zespół zakończył zmagania na etapie grupowym.
Skład: Jarosław Berliński , Sławomir Dudek , Mariusz Barcikowski, Krzysztof Kołodziejski, Marcin Zakrzewski, Dariusz Kluskiewicz

Rypin stał się areną sportowej rywalizacji i dobrej zabawy podczas IX Turnieju Sąsiadujących i Zaprzyjaźnionych Miast. To wydarzenie przyciągnęło drużyny z różnych miast Polski, które połączyła miłość do piłki nożnej oraz szczytny cel charytatywny. Organizatorzy, w tym roku, postanowili zagwarantować kibicom i uczestnikom niezapomniane emocje oraz szansę na wsparcie potrzebujących, poprzez wsparcie Szlachetnej Paczki.

W Rypinie pojawiły się drużyny m.in. z Warszawy, Płońska, Golubia-Dobrzynia, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Włocławka czy Białegostoku. Oczywiście nie zabrakło również oldbojów z Żuromina.

Nasza drużyna walczyła w grupie razem z gospodarzami z Rypina, Golubiem-Dobrzyniem oraz Włocławkiem.  Niestety, los nie był łaskawy dla żuromińskich oldbojów.

Pomimo walecznej postawy i determinacji naszych graczy, remisie z Golubiem Dobrzyniem i porażce z Rypienem, a przegraliśmy ostatni mecz grupowy z Włocławkiem, co zakończyło szansę na wyjście z grupy. Ostatecznie żurominianie zajęli 8. miejsce w turnieju.

OM

Wyniki:

Oldboy Żuromin 3:3 Golub Dobrzyń

Oldboy Żuromin 0:2 Oldboy Lech Rypin

Oldboy Żuromin 0:1 Wladislavia Włocławek

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.