Sport

OLIMP CIECHANÓW POKONANY. BORUCIARZE WYGRALI 4:2

Boruta Kuczbork pokonała Olimp Ciechanów w pierwszym spotkaniu w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozgrywek ciechanowsko-ostrołęckiej Klasy A.
Trener Mariusz Kołakowski w rozmowie z podopiecznymi w trakcie przerwy
fot. FB GKS Boruta 95 Kuczbork

Boruta Kuczbork z początkiem lutego wznowiła przygotowania. Piłkarze Mariusza Kołakowskiego już tydzień temu mieli rozegrać mecz kontrolny, ale pogoda i spora absencja zawodników zespołu rywali (Wel Lidzbark) sprawiła, że mecz nie doszedł do skutku.

Pierwszy raz na grę sparingową „Boruciarze” wybiegli w sobotę na obiekcie w Kraszewie. Tam zmierzyli się z niżej notowanym Olimpem Ciechanów. Boruta jak na faworyta przystało zdominowała pojedynek. Gracze Mariusza Kołakowskiego dzięki dwóm trafieniom Kocieli, a także jednej bramce Juszczyka (z rzutu karnego) i Filipa Watkowskiego wygrali 4:2. Wynik mógł być bardziej okazały, ale „Boruciarze” nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. W obu przypadkach pomylił się Adam Juszczyk. W starciu z Olimpem trener Kołakowski miał do dyspozycji 15 graczy, w tym dwóch testowanych – obrońcę i pomocnika.

OM

GKS Boruta Kuczbork – APN Olimp Ciechanów 4:1 (3:1)

Bramki: Juszczyk (kar.), Kociela x2, Watkowski F.

Skład: Michalski – Kawczyński, Jończak, Rybak, zaw. testowany – Juszczyk, zaw. testowany, Kaszuba, Kociela, Klimek P. – Sadowski

Grali również: Kowalski, Watkowski F., Bardyszewski, Kołakowski F.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.