Sport

ORZEŁ SKUTECZNIEJSZY OD WKRY

Wkra Bieżuń przegrała z Orłem Janowiec Kościelny w meczu kontrolnym. Zespół Roberta Piotrowskiego zdołał zdobyć dwa gole, ale stracił trzy.

Wkra Bieżuń ma za sobą kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem bieżunianie stanęli w szranki z przedstawicielem warmińsko-mazurskiej „okręgówki” – Orłem Janowiec Kościelny. Po rundzie jesiennej zespół z Janowca plasuje się na 13. miejscu z dorobkiem dwudziestu punktów.

W spotkaniu kontrolnym rywale wysoko powiesili poprzeczkę zespołowi Wkry. Mecz był bardzo wyrównany, a o tym, kto odniesie zwycięstwo zadecydowała druga połowa.

Wkra choć miała sporo okazji do tego, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść to zdobyła dwie bramki. Jedną z nich zdobył Dariusz Petrykowski, drugą wracający do ligowej piłki Tomasz Izwantowski.

Rywale popisali się trzema trafieniami i to oni zeszli z boiska jako zwycięzcy.

OM

Wkra Bieżuń – Orzeł Janowiec Kościelny 2:3 (1:1)

Bramki: Petykowski, Izwantowski

Skład: Szreiber – Budzich, Leśniewski, Sowiński, Moskal, Malinowski, M.Malinowski, Wiśniewski, S.Przybyszewski, Betlejewski, Kalinowski, Sprycha, Winkowski, Kaźmierczak, Watkowski, Petrykowski, Izwantowski, Ziółkowski, Dzięgielewski

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.