Sport

ÓSME MIEJSCE ŻUROMIŃSKICH ODLBOJÓW WE WŁOCŁAWKU

Żuromińscy oldboje zajęli ósme miejsce w turnieju Włocławek Oldboy Cup. W imprezie triumfowała Zawisza Bydgoszcz. Musieli przełknąć gorzki smak przegranej.

Na sztucznej płycie boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbyła się 3. edycja turnieju Włocławek Oldboy Cup. W tegorocznej odsłonie wzięło udział 10 zespołów. Większość ekip to zespoły z okolic Włocławka. Na Kujawy przybyła gościnnie Zawisza Bydgoszcz, a także oldboje z Żuromina.

Żurominianie ostatni pobyt we Włocławku wspominają bardzo dobrze. W otwartym turnieju zajęli trzecią lokatę. Teraz chcieli co najmniej powtórzyć ten wynik. Niestety, nie udało się to. Już w spotkaniach grupowych żurominianie mieli dużo kłopotów. Przegrali z Zawiszą Bydgoszcz (późniejszym triumfatorem turnieju), zespołem z Mochowa oraz Chodcza. Na osłodę grupowych zmagań przyszedł triumf z Kujawiakiem Włocławek. Tylko jedno zwycięstwo sprawiło, że żurominianie mogli powalczyć co najwyżej o siódmą lokatę. Niestety i tak musieli przełknąć gorzką pigułkę. W spotkaniu z Oldboys Drumet padł wynik 1:2. Dało to ostatecznie ósmą lokatę w turnieju. Imprezę wygrała Zawisza, która w finale lepsza okazała się od Łokietka Brześć Kujawski.

W ramach turnieju Włocławek Oldboy Cup wybrano najlepszego zawodnika turnieju, którym został Billy Abbot z zespołu Łokietek Brześć Kujawski. Najlepszym bramkarzem został Paweł Gruszczyński z Zawiszy Bydgoszcz. Najlepszym strzelcem został natomiast Igor Sobalczyk z Oldboys Power Chodecz.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.