PAF WZIĄŁ REWANŻ W BIEŻUNIU

Płońska Akademia Futbolu zrewanżowała się zespołowi Wkry Bieżuń w meczu 23. kolejki Ligi Okręgowej. Bieżunianie ulegli na własnym boisku zespołowi z Płońska 0:3.
Wkra przegrała na własnym obiekcie. Fot. MO

PAF Płońsk miał z Wkrą Bieżuń do wyrównania rachunki z rundy jesiennej. W pierwszym meczu obu ekip, w Płońsku, Wkra nie dała szans rywalom. Znakomita gra zespołu Roberta Piotrowskiego sprawiła, że Wkra wygrała 5:0 i PAF zanotował porażkę.

Wiosną płońszczanie chcieli się odgryźć i to im się udało, choć mecz mógł rozpocząć się zupełnie inaczej.

To spotkanie mogło rozpocząć się dla bieżunian idealnie. Już w pierwszej minucie Wkra Bieżuń mogła wyjść na prowadzenie. Sędzia nie zawahał się i wskazał na rzut karny, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Watkowski. Niestety, najlepszy strzelec zespołu Wkry przestrzelił.

Trafili natomiast goście. Z rzutu wolnego celnie, w 12 minucie, uderzył Szymon Zawadzki. Dwie minuty później zespół z Płońska cieszył się już z drugiego trafienia. Tym razem mocnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Konrad Osiński i pokonał Andrzeja Szreibera.

Gospodarze nie odpowiedzieli na te trafienia, a po przerwie bramkarz Wkry uratował zespół przed kolejnymi golami.  Goście ustalili wynik w 72 minucie pojedynku. Po indywidualnej akcji i uderzeniu od słupka gola zdobył kapitam PAF Mateusz Rutkowski.

KS Wąsewo – GKS Strzegowo                     0:0

Nadnarwianka Pułtusk – Błękitni Raciąż       3:0 (wo)

Wkra Bieżuń – PAF Płońsk                            0:3

MKS Ciechanów – Sona Nowe Miasto         2:2

Wymakracz Długosiodło – Kurpik Kadzidło 1:2

Korona Szydłowo – Rzekunianka Rzekuń    4:0

Konopianka Konopki – Kryształ Glinojeck   3:2

Pauza: Ostrovia Ostrów Maz.