Sport

PATRYK SZCZEPAŃSKI JEDNAK NIE DLA WKRY ŻUROMIN

Napastnik Patryk Szczepański wiosną sezonu 2020/2021 nie zagra we Wkrze Żuromin. Piłkarz wybrał ofertę III-ligowego GKS-u Wikielec.
Patryk Szczepański zagra w GKS-ie Wikielec
fot. GKSWikielec.pl

Działacze Wkry Żuromin penetrują rynek w poszukiwaniu wzmocnień przed rundą wiosenną. Priorytetem wydaje się wzmocnienie siły rażenia zespołu. Dlatego też poszukują przede wszystkim graczy, którzy mogliby zagrać w ataku i odpowiedzialni byliby za zdobywanie bramek.

W ostatnim czasie szefowie klubu z Żeromskiego 5 prowadzili rozmowy z Patrykiem Szczepańskim. Niestety, gracz ten nie założy wiosną koszulki Wkry. Mimo zaawansowanych rozmów gracz będzie rozwijał się w innym klubie. 22-letni napastnik to zawodnik Wisły Płock. Ostatnio był wypożyczony do IV-ligowego Kasztelana Sierpc.

– Szkoda, że nie udało się pozyskać tego zawodnika. Z pewnością były wzmocnieniem. Nie załamujemy jednak rąk. Nie zamykamy na żaden kierunek i szukamy dalej – mówi Maciej Grzybowski, trener „zielono-czerwonych”.

Zawodnik miał ofertę z III-ligowego GKS-u Wikielec. Po testach i rozmowach z tamtejszymi działaczami wybrał grę w wyższej lidze. Na swoim koncie ma występy także w III-ligowym Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Grał również w Kotwicy Kołobrzeg i KP Starogard Gdański.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.