PEWNE ZWYCIĘSTWO WKRY

Wkra Bieżuń zdecydowanie pokonała jeden ze słabszych ligowych zespołów – Koronę Karolinowo. Gracze Roberta Piotrowskiego wygrali 3:0.
Maciej Watkowski zdobył gola w starciu z Koroną fot. MO

Mimo że do Bieżunia w minioną sobotę przyjechał jeden ze słabszych zespołów w lidze to o zwycięstwo łatwo nie było. W pierwszej połowie zespół z Karolinowa mocno utrudniał życie piłkarzom z Bieżunia. Gospodarze, mimo że byli zespołem lepszym to mieli sporo trudności z otwarciem wyniku. Ostatecznie w pierwszej połowie gracze Roberta Piotrowskiego dopięli swego. Na prowadzenie miejscowych wyprowadził Jakub Malinowski.

Po zmianie stron Wkra dopełniła dzieła. Zrobił to niezawodny duet Michał Dzięgielewski i Maciej Watkowski. Obaj zdobyli po bramce pieczętując zwycięstwo 3:0. To zwycięstwo, przy korzystnych rezultatach w tej kolejce, sprawiło, że Wkra awansowała na trzecią ligową pozycję. Do lidera, Korony Szydłowo, a także wicelidera Tęczy Ojrzeń, zespół Wkry traci już tylko trzy punkty.

Wkra Bieżuń  – Korona Karolinowo 3:0 (1:0)

Bramki: J.Malinowski, Dzięgielewski, Watkowski

Skład: Szreiber – Barski, Gajewski, Krajewski, Rybak, Baca, Wiśniewski, M. Malinowski, J. Malinowski, Watkowski, Dzięgielewski.

Wkra Radzanów – Kurpik Kadzidło                          1:2

GKS Strzegowo – Rzekunianka Rzekuń                   0:0

Wkra Sochocin – GKS Gumino                                3:1

Konopianka Konopki – Tęcza Ojrzeń                       2:3

Ostrovia Ostrów Maz. – KS Wąsewo                        2:0