Informacje

PIERWSZY TAKI KONCERT

Fot. SP Przeradz Mały

16 grudnia w Samorządowej Szkole Podstawowej w Przeradzu Małym po raz pierwszy zorganizowano Koncert Świąteczny. Czas oczekiwania na nadchodzące święta był doskonałą okazją do kultywowania świątecznych tradycji, upowszechniania polskich kolęd i pastorałek, promocji talentów dzieci i młodzieży oraz integracji społeczności lokalnej. Umożliwił pielęgnację wzajemnych relacji, podtrzymywanie kontaktu w rodzinie i z przyjaciółmi. 

Uczniowie oraz absolwenci szkoły (Julia Brdak, Oliwia Gorczyca, Mateusz Pesta) zaprezentowali licznie przybyłym gościom kolędy i pastorałki, a także układy taneczne przygotowane przez dyrektor Renatę Szymańską. Publiczność podziwiała występy indywidualne i grupowe. Wystąpiły również panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Przeradzu Wielkim, które zaśpiewały kilka kolęd. Goście nie tylko mogli podziwiać muzyczne oraz taneczne umiejętności uczniów, ale także skosztować upieczonych przez rodziców ciast i kupić świąteczne ozdoby.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna SSP Przeradz Mały kierują wyrazy podziękowania za obecność, zakupione ozdoby, ciasta i wiele ciepłych słów, jakie można było usłyszeć od przybyłych gości. Pragną także serdecznie podziękować wszystkim  zaangażowanym w jego organizację, sponsorom i darczyńcom, którzy okazali wielkie serce i chętnie wsparli tą lokalną inicjatywę.

oprac. red

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.