Sport

PIERWSZY TEST NA REMIS

Wkra Bieżuń przygotowuje się do nowego sezonu pod wodzą dotychczasowego trenera Roberta Piotrowskiego. Za zawodnikami z Bieżunia już pierwsze spotkanie kontrolne.

Trener Robert Piotrowski i zespół Wkry Bieżuń już po pierwszym meczu sparingowym. Ich rywalem był dobrze znany zespół z Szydłowa. Korona to ligowy przeciwnik Wkry (spotkanie między tymi zespołami w nowym sezonie zaplanowano na 15 kolejkę). Spotkanie było wyrównane i zakończyło się remisem 3:3. Obie drużyny miały zdecydowanie więcej okazji do zdobycia gola. Do siatki rywali trafiali Daniel Ziółkowski, Michał Dzięgielewski i Maciej Watkowski.

Trener Wkry miał do swojej dyspozycji trzech graczy, których przymierza do składu na nowy sezon. To wyróżniający się gracze z niższych lig rozgrywkowych, dla których gra w Bieżuniu może być szansą na pokazanie swoich umiejętności na wyższym szczeblu. O ich przydatności szkoleniowiec zdecyduje w kolejnych dniach. Przed zespołem Wkry jeszcze co najmniej jedna gra kontrolna. Najbliższym rywalem będzie Skrwa Łukomie, przedstawiciel płockiej ligi okręgowej.

OM

Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo 3:3

Bramki: Ziółkowski, Dzięgielewski, Watkowski

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.