Informacje

PIKNIK PROFILAKTYCZNY W PARKU

W niedzielę 3 lipca Urząd Gminy i Miasta w Żurominie zorganizował w Parku Miejskim Rodzinny Piknik Profilaktyczny. Na uczestników czekały m.in. : pokaz taneczny break dance Warszawskiej szkoły Tańca Dance Book, występ Huberta Kozłowskiego, uczestnika You Can Dance, pokaz baniek mydlanych, wspólne zdjęcia z maskotkami.

Dzieci oblegały darmowe atrakcje- namiot, w którym można było zrobić brokatowe tatuaże i zapleść warkoczyki na włosy, a także zjeść watę cukrową, ale zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim dmuchane zjeżdżalnie. Imprezę w parku i zabawy dla dzieci prowadzili animatorzy.

Na godz. 19.00 zaplanowano występ zespołu Eratox, a cały piknik przy muzyce zaplanowano do godz. 22.00.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • też mnie to denerwuje – „igrzyska zamiast chleba” władze Żuromina, powiatu nic nie robią, żeby ludziom żyło się lepiej nie przyciągają nowych firm. Wydaja tylko ciągle nowe pozwolenia na chlewnie i kurniki. Większość miasta jest utrzymywana przez osoby, które wyjechały do większych miast lub zagranicę. Jak mam iść do urzędu w Żurominie to niedobrze mi się robi, wszech obecne chamstwo i niekompetencja

    • Zgadzam się. Kasa w urzędzie gminy nie funkcjonuje od kilku dni, a urzędnicy najchętniej nie wpuściliby petenta za próg

  • Kultury, jaką funduje nam burmistrz aż trudno komentować. A panowie z powiatu też z festynikami latają. Podbój gminy Lubowidz robią pod nieobecność burmistrza Ziółkowskiego. A gdzie realnie problemy mieszkańców?