Sport

PLAN SPARINGOWY ŻUROMINA

Wkra Żuromin rozpoczęła przygotowania do rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Żurominianie będą walczyć o utrzymanie w reformowanej IV lidze.

Wkra Żuromin wystartowała z przygotowaniami do wiosny. Przed zespołem Marcina Liga trudne zadanie. „Zielono-czerwoni” chcąc utrzymać się na szczeblu czwartej ligi powinni zająć co najmniej ósmą pozycję w tabeli. W innym przypadku w przyszłym sezonie mierzyć się będą z rywalami w V lidze (nowotworzone rozgrywki przez MZPN, pomiędzy jedną grupą IV ligi, a Ligą Okręgową). W kadrze zespołu nastąpią zmiany. Z zespołem może pożegnać się kilku zawodników. Trwają również rozmowy z potencjalnymi nowymi graczami, którzy mieliby wzmocnić i uzupełnić kadrę czwartoligowca z powiatu żuromińskiego.

Zaplanowano sześć gier kontrolnych. Żurominianie będą grać z rywalami o różnym stopniu trudności. W planach jest spotkanie z III-ligowym GKS-em Wikielec, a także IV ligowymi Motorem Lubawa, Spartą Brodnica i Polonią Iłowo. Na liście sparingpartnerów znajdujemy także przedstawiciela Ligi Okręgowej – Start Nidzica oraz juniorski zespół Wisły Płock. Wszystkie spotkania odbędą się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.

OM

Plan gier sparingowych

29.01 – Motor Lubawa (IV liga), g. 14:00 (Mława)
05.02 – GKS Wikielec (III liga), g. 16:00 (Mława)
12.02 – Start Nidzica (LO), g. 16:00 (Mława)
19.02 – Polonia Iłowo (IV liga), g. 14:00 (Mława)
25.02 – Sparta Brodnica (IV liga), g. 16:30 (Mława)
04.03 – Wisła Płock 04 (Sierpc)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.