PŁOŃSK LEPSZY OD BORUTY

Rezerwy Płońskiej Akademii Futbolu pokonały Borutę Kuczbork. Rozstrzygające akcje spotkania miały miejsce w drugiej połowie.

Płońska Akademia Futbolu II w drugiej połowie, w ciągu kilku minut, znalazła sposób na pokonanie Boruty Kuczbork. Między 53 a 57 minutą spotkania dwie składne akcje gospodarzy przyniosły dwa trafienia, które rozstrzygnęły rywalizację na murawie obiektu w Płońsku.

Podopieczni Mariusza Suchoparskiego nie byli w stanie tego dnia odpowiedzieć rywalom. Boruta mimo kilku okazji do tego, by wpisać się na listę strzelców nie zdołała pokonać golkipera z Płońska. Płońszczanie zakończyli mecz i sezon zwycięstwem.

Przed Borutą jeszcze jedno spotkanie. W roli gospodarza, w Szreńsku, zmierzą się z ekipą Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna.

PAF II Płońsk – Boruta Kuczbork 2:0

Skład: Powierski – Kawczyński, Dębski, Kociela, Suchoparski, Sarnowski, Watkowski, Sadowski, Klimek P., Kaszuba, Dziubiński

6. Gryf Kownaty Żędowe            17           21           41-55

7. Wkra Cieksyn                                              17           18           38-49

8. Żbik II Nasielsk                            17           15           38-70

9. Jutrzenka Unieck                       17           14           23-45

10. Wieczfnianka Wieczfnia        17           13           33-62