Sport

PODLIŃSKI TRENUJE W TURCJI

Karol Podliński wrócił już do reżimu treningowego. Napastnik wyjechał wraz z Zagłębiem Lubin na obóz przygotowawczy do Turcji. Za zespołem pierwszy sparing. Podliński wybiegł w pierwszej jedenastce i spędził na boisku 45 minut.
Karol Podliński przygotowuje się do piłkarskiej wiosny fot. Zagłębie Lubin

W tureckiej Larze, pod wodzą nowego szkoleniowca – Piotra Stokowca do rundy wiosennej przygotowują się zawodnicy Zagłębia Lubin. Pod koniec ubiegłego tygodnia rozpoczęli obóz przygotowawczy.

Stokowiec do Turcji zabrał 30 zawodników. W tym gronie znalazł się Karol Podliński. Za zespołem  z Lubina już pierwszy sparing. Gracze Stokowca wygrali z FC Voluntari 1:0 , a Podliński wybiegł w pierwszej jedenastce i spędził na boisku 45 minut.

Do rozegrania pozostały jeszcze cztery gry kontrolne – Qabala (Azerbejdżan), FK Oleksandria (Ukraina), FK Metalac 1961 (Serbia), FK Polissya Zhytomyr (Ukraina).

Wychowanek Wkry Żuromin jesienią rozegrał 14 spotkań w „Miedziowych” barwach. Dwanaście występów to mecze Ekstraklasy (łącznie 376 minut) oraz dwa spotkania w Pucharze Polski. W tych drugich rozgrywkach wpisał się nawet na listę strzelców (przeciwko Śląskowi II Wrocław).

Olgierd Markowski

Skład

Bramkarze: Kacper Bieszczad, Jasmin Burić, Dominik Hładun.

Obrońcy: Saša Balić, Mateusz Bartolewski, Kacper Chodyna, Bartłomiej Kłudka, Bartosz Kopacz, Kacper Lepczyński, Aleks Ławniczak,Kamil Sobczak, Jakub Wójcicki.

Pomocnicy: Erik Daniel, Daniel Dudziński, Mateusz Kizyma, Filip Kocaba, Patryk Kusztal, Łukasz Łakomy, Kacper Masiak, Łukasz Poręba, Filip Starzyński, Ilya Zhigulev, Saša Živec, Jakub Żubrowski.

Napastnicy: Martin Doležal, Tomasz Pieńko, Karol Podliński, Oliwier Sławiński, Patryk Szysz, Tomáš Zajíc.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.