Informacje

POLICJANCI ZATRZYMALI WŁAMYWACZA

Żuromińscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Żuromina, podejrzanego o włamanie do jednej z piwnic bloków przy ulicy Żeromskiego w Żurominie.
Skradzione fanty znaleziono w miejscu zamieszkania podejrzanego
fot. KPP Żuromin

W ubiegłą niedzielę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żurominie przyjął zgłoszenie dotyczące włamania do jednej z piwnic w blokach na żuromińskiej „Unitrze”.

-Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że do włamania doszło tego samego dnia, prawdopodobnie w godzinach popołudniowych. Przedmioty przechowywane przez mieszkańca bloku w piwnicy to głównie elektronarzędzia i klucze. Wartość strat właściciel piwnicy oszacował na kwotę ponad 2 tys. zł.- informuje rzecznik żuromińskiej policji mł. asp. Tomasz Łopiński.

Mundurowi w trakcie czynności ustalili, że tego dnia w rejonie bloku widziany był podejrzany mężczyzna, który znany jest mieszkańcom tego osiedla, jak również policjantom. Funkcjonariusze pojechali więc pod adres wspomnianego mężczyzny. W jego domu odnaleźli skradzione przedmioty. 35-letni mieszkaniec Żuromina został zatrzymany w policyjnym areszcie. W poniedziałek 8 lutego usłyszał zarzut. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Żurominie.

Kacper Czerwiński

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.