Sport

PORAŻKA W CIECHANOWIE. GOSPODARZE ZABRALI PUNKTY

Wyjazdowe starcie z MKS-em Ciechanów nie przyniosło punktów Wkrze Bieżuń. Dwa gole Mariusza Kopeckiego sprawiły, że gospodarze pokonali bieżunian 2:0.
Wkra przegrała z MKS-em Ciechanów

To było jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań bieżącej kolejki rozgrywek Ligi Okręgowej. W Ciechanowie, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, miał zmierzyć się miejscowy MKS z Wkrą Bieżuń. Ciechanowianie zajmowali przed tą kolejką trzecie miejsce. Wkra natomiast była szósta.

Podopieczni Roberta Piotrowskiego już nie raz udowodnili, że potrafią napsuć krwi teoretycznie wyżej notowanym rywalom. Tego dnia również tak było. Postawili poprzeczkę wysoko, ale byli nieskuteczni. Wkra miała w przeciągu 90 minut swoje okazje strzeleckie. Ofensywne trio – Watkowski, Ziółkowski, Dzięgielewski robiło, co mogło, ale bramkarz gospodarzy pozostał niepokonany.

Zespół gospodarzy – MKS Ciechanów – prowadzi grupę pościgową za liderującą dwójką. W tej rundzie prowadzi ich Mariusz Mikłowski. Ciechanowianie zimą wzmocnili się chcąc jeszcze powalczyć choćby o miejsce w barażach. Ofensywę wzmocnili przede wszystkim doświadczonym i ogranym na wyższym poziomie rozgrywkowym Mariuszem Kopeckim. To właśnie ten napastnik rozstrzygnął losy spotkania. Kopecki już w piątej minucie wyprowadził na prowadzenie ekipę gospodarzy. Pojedynek „zamknął” natomiast w 80 minucie. Wtedy trafił do siatki po raz drugi.