Informacje

POSEŁ ARKADIUSZ IWANIAK ZAPRASZA NA DYŻURY

Działacze Lewicy oraz poseł Arkadiusz Iwaniak zapraszają mieszkańców powiatu żuromińskiego do odwiedzin biura podczas cotygodniowych dyżurów.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o oficjalnym otwarciu biura poselskiego Arkadiusza Iwaniaka w Żurominie. Parlamentarzysta wraz z lokalnymi działaczami Lewicy spotkał się w ubiegły piątek, aby ustalić szczegóły pełnienia dyżurów w Żurominie. Będą się one odbywały w każdy poniedziałek między 17:30 a 18:30. Razem z Arkadiuszem Iwaniakiem naprzemiennie będą dyżurowali radni Lewicy: Tomasz Makuszewski, Tomasz Budzich i Wojciech Rochna oraz asystenci społeczni posła: Marek Budzich i Zbigniew Włocki. O pomoc i porady będzie mógł się zgłosić każdy mieszkaniec naszego powiatu. Biuro mieści się w Żurominie, przy ulicy Wetmańskiego 10, lok.4.

Ponadto podczas spotkania sympatycy oraz działacze Lewicy rozmawiali z posłem na temat bieżącej sytuacji społeczno-ekonomicznej w Polsce, a także dyskutowali o wojewódzkim kongresie programowym partii, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Płocku.

KC

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.