POTWIERDZIŁY SWOJĄ DOMINACJĘ

Siatkarki MOS Wola Victoria Lubowidz potwierdziły swoją dominację w rozgrywkach młodziczek na Mazowszu wygrywając czwarty turniej. Zawodniczki z pierwszego miejsca zapewniły sobie bezpośredni awans w finałach Mistrzostw Mazowsza.
Nasz zespół jest faworytem do mistrzostwa Mazowsza

W czwartym turnieju rozgrywek I ligi młodziczek MOS Wola Victoria Lubowidz rywalizowała z GLKS Nadarzyn, MUKS Volley Płock, LTS Legionovia i MUKS Sparta Warszawa. W turnieju nie wystąpił, z powodów związanych z pandemią, zespół UKS Atena I Warszawa. Dziewczęta prowadzone przez

tercet trenerski Radosław Krukowski, Artur Kubkowski, Bartosz Bartosiewicz znów pokazały swoją siłę. Żaden z czterech zespołów nie potrafił odnieść zwycięstwa w starciu z naszymi zawodniczkami.

Najwięcej krwi dziewczętom napsuły zawodniczki Sparty Warszawa. W pierwszym secie „Spartanki” wygrały 25:22 i były o krok od zwycięstwa. Porażka w inauguracyjnej partii nie podcięła skrzydeł

naszym zawodniczkom. W drugim secie nasze zawodniczki wspięły się na wyżyny swoich umiejętności wygrywając 25:18. O wszystkim zadecydował tie-break. Tutaj również dobra dyspozycja zespołu MOS Wola Victoria okazała się nie do przeskoczenia przez rywalki. W pozostałych pojedynkach wystarczyły dwa sety. Volley Płock w każdej z partii zdołał zdobyć po 12 punktów, LTS Legionovia po 19, a GLKS Nadarzyn 21 i 22 punkty. Kolejne turniejowe zwycięstwo sprawiło, że zawodniczki MOS Wola Victoria Lubowidz z pierwszego miejsca zapewniły sobie bezpośredni awans w finałach Mistrzostw Mazowsza. Tam będą głównymi faworytkami do złotego medalu.