Informacje

POWIAT NAGRODZIŁ PRYMUSÓW

16 listopada w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów uzdolnionym uczniom szkół prowadzonych przez powiat żuromiński. Kolejny raz samorząd nagradza uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce.
Fot. starostwo

Nagrody wręczył prymusom starosta żuromiński Jerzy Rzymowski. Stypendia dla uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży za rok szkolny 2020/2021 otrzymali: z liceum Ogólnokształcącego w Żurominie: Kacper Krzywda, Mateusz Gniadkowski. Z Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu: Krystian Staniszewski oraz Karolina Bukowska. Z Technikum w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej najlepsze wyniki w nauce osiągnęły: Julia Katarzyna Zalewska oraz Monika Kowalczyk. Z kolei z Technikum w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie nagrodzeni zostali Monika Czaplińska oraz Mateusz Stańczak.

Z Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie stypendium dostały: Andżelika Sułkowska i Klaudia Bałdyga.

Gratulujemy wszystkim prymusom doskonałych wyników w nauce.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.