Sport

POWOŁANIA DLA SIATKAREK Z UKS VICTORIA LUBOWIDZ

Cztery zawodniczki UKS Victoria Lubowidz zostały powołane do kadry województwa mazowieckiego. Konsultacje odbędą się podczas turnieju w Warszawie już w najbliższy weekend.

Była reprezentantka Polski w siatkówce, mistrzyni Europy z 2003 roku – Dominika Leśniewicz, a obecnie trenerka kadry województwa mazowieckiego rocznika 2006 wysłała powołania na konsultacje. Wśród szesnastu zawodniczek, które znalazły się w gronie powołanych są cztery reprezentantki UKS Victoria Lubowidz.

Zosia Jackiewicz, Zosia Czajkowska, Dominika Kiszelewska i Klaudia Gajewska już po raz kolejny będą miały okazję zaprezentować się na tle rówieśniczek. Konsultacje odbędą się w najbliższy weekend (17-18 października) podczas turnieju o Puchar Burmistrza Woli w Warszawie. Udział w turnieju dla kadry Mazowsza będzie ostatnim sprawdzianem przed zbliżającą się Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

OM

Powołane zawodniczki: Daca Maja, Jackiewicz Zofia, Urbańska Weronika. Czajkowska Zofia, Salbert Jagoda, Jaroń Oliwia, Kwasiborska Małgorzata, Kiszelewska Dominika, Stolarczyk Hanna, Moczulska Zuzanna, Sowińska Marianna, Jureńczyk Magdalena, Gajewska Klaudia, Wydmańska Maja, Bartosiewicz Joanna Leśniewicz Wiktoria

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.