Informacje

PRZEŁOŻONE BIEGI W SIEMIĄTKOWIE

Nie 21 listopada a 12 grudnia odbędą się tegoroczne jesienne biegi w Siemiątkowie. Pandemia i wprowadzone zakazy pokrzyżowały organizatorom szyki.

Dopiero co pisaliśmy w ostatnim wydaniu „Kuriera”, że na kolejny już bieg o puchar wójta gminy Siemiątkowo, jaki zaplanowano na sobotę 21 listopada, zapisał się komplet biegaczy, a już kilka dni później okazało się, że niestety w tym terminie bieg niestety się nie odbędzie.

„ Ważne! W związku z decyzją rządu, że do dnia 29 listopada 2020 r. zakazuje się organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na bieganiu, chodzie sportowym lub jeździe na rowerze, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu VI Biegu o Puchar Wójta Gminy w Siemiątkowie. Nowy termin: 12 grudnia 2020r / sobota/ – brzmi komunikat na stronie organizatora wydarzenia, płockiego klubu „Płock Biega No age limit”.

Czy jednak w nowym terminie będzie można imprezę przeprowadzić, nikt nie wie. Jesienne biegi w Siemiątkowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i co roku ściągają mnóstwo biegaczy z różnych miast Polski, w tym z Łodzi, Włocławka, Warszawy, Ciechanowa, Rypina czy Płocka. Wszyscy mają nadzieję, że uda się wszystko przeprowadzić bez problemu.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.