Na sygnale

RAZEM Z BURMISTRZEM ZATRZYMANO DWÓCH POLICJANTÓW- INFORMATOR MÓWI DLACZEGO

Dlaczego razem z burmistrzem zatrzymano policjantów? Co twierdzą nasi informatorzy?
fot.archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

W miniony wtorek (9 marca) Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Lubowidza. Funkcjonariusze zabezpieczali też dokumenty w urzędzie. Zatrzymanie włodarza służby potwierdzają, jednak nie chcą komentować szczegółów sprawy.

Razem z nim zatrzymano też dwóch policjantów z powiatu żuromińskiego. Nasi informatorzy twierdzą, że obydwaj tego samego dnia, po przesłuchaniach zostali zwolnieni. Z kolei następnego dnia opuścili szeregi mundurowych (w środę 10 marca).

Nasz rozmówca powiedział nam, że policjanci oberwali „rykoszetem”. Burmistrz Lubowidza miał być od dłuższego czasu pod obserwacją służb. Jego komórka była podsłuchiwana. Jeden z policjantów miał żądać od burmistrza korzyści majątkowej za łagodne potraktowanie go podczas kontroli drogowej, natomiast drugi miał przez telefon udzielać mu poufnych informacji. Gdyby nie obserwacja włodarza sprawy nie wyszłyby na jaw.

KC

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • mam nadzieje ze wszyscy dostana sluszna kare, taka na jaka zasluzyli, moze skonczy sie wreszcie czas bezkarności pisowcow

  • He ale afera. No nie spodziewałem się po Krzysiu czegoś takiego. A miał być taki dobry i solidny…

    Ale tak to jest ma się dużo i chce się jeszcze wincy😉

    Pozdrawiam Krzysia twój kolega i wyborca…..

  • Nie żal mi ich nawet na pół paznokcia. Znam ich „od zawsze”, bo z nimi pracowałem. Tacy ludzie nigdy nie powinni nosić munduru.

    • Wszystkich w tej gminie powinni prześwietlić, zaczeli od góry powinni teraz po kolei wszystkich prześwietlić, od lat ci sami ludzie na stanowiskach pilnują żeby tylko nie wszedł ktoś nowy i przypadkiem czegoś nie odkrył