REZERWY ŻUROMIŃSKIEJ WKRY NIE DAŁY RADY TAMCE

Tamka Dzierzgowo dzielnie walczy co najmniej o miejsce premiowane grą w barażach o awans do Klasy A. W miniony weekend zespół pokonał Wkrę II Żuromin.
Kamil Rama cztery razy wyciągał piłkę z siatki

Bez punktów z Dzierzgowa wrócili gracze Wojciecha Błaszkiewicza. W ten sposób żurominianie praktycznie wypisali się z rywalizacji o miejsce w barażach o awans do Klasy A. Po tym spotkaniu Wkra II spadła na piątą pozycję. Żurominianie przegrywali już po pierwszej połowie. Najpierw Jacek Szypulski, a później Tomasz Grzybowski pokonali Kamila Ramę. Żurominianie golem odpowiedzieli w pierwszej połowie, ale po zmianie stron to Tamka trafiła dwa razy ustalając wynik spotkania na 4:1. Zawodnicy z Dzierzgowa utrzymali tym samym drugą pozycję i do lidera tracą siedem oczek. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek.

Tamka Dzierzgowo – Wkra II Żuromin 4:1

Bramka: Szypulski 16 min., Grzybowski 31, 80 min., Dudziński 55 min – Budka 40 min.

Skład: Rama – Szeluga, Usakowski, Michalski, Piasecki, Snowacki, Krantowski, Cywiński, Izwantowski, Budka, Chądzyński

Gladiator Słoszewo – Olimp Ciechanów 2:5

Gryf Kownaty Żędowe – Żbik II Nasielsk 3:1

GKS Gumino – Jutrzenka Unieck 8:0

Pauza: Żak Szreńsk, Wkra Cieksyn

1. GKS Gumino 14 37 62-13

2. Tamka Dzierzgowo 15 30 43-28

3. Gryf Kownaty Żędowe 14 27 48-28