Galerie Wydarzenia

RODZINNA ZABAWA I PROMOCJA SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19

W ubiegłą środę w Bieżuniu odbył się piknik rodzinny. Było wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, chętni mogli również zaszczepić się przeciw koronawirusowi.

Jak już pisaliśmy na naszych łamach w tym roku kalendarz imprez w gminie Bieżuń był mocno okrojony. Nie tylko sytuacja epidemiczna wpłynęła na to, ale również przebudowa drogi wojewódzkiej na terenie miasta. W ramach rekompensaty magistrat wspólnie z domem kultury i biblioteką zorganizowali piknik rodzinny, który odbył się w środę, 18 sierpnia na starorzeczu Wkry, czyli na Borku.

Atrakcji było co niemiara. Szczególnie najmłodsi nie mogli narzekać na nudę. Wspólnie z Indianami mogli strzelać z łuku, rzucać lotkami, łapać węże, a nawet wybijać monety. Nie zabrakło gier, zabaw oraz warsztatów manualnych. Do dyspozycji dzieci były także „dmuchańce”.

Dzieci i rodzice mogli za darmo wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy. Na wszystkich uczestników czekały również potrawy z grilla.

Co najważniejsze podczas festynu wszyscy chętni mogli zaszczepić się przeciw Covid-19. Z tej możliwości skorzystało 37 osób.

KC

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.