Informacje

RODZINNY PIKNIK W SIEMIĄTKOWIE

Koło Gospodyń Wiejskich w Siemiątkowie wraz z Biblioteką- Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowało specjalnie dla dzieci piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia wakacji. Odbył się w niedzielę, 3 lipca.

W tym dniu dzieci mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni oraz labiryntu za darmo. Panie animatorki przy dźwiękach muzyki zabawiały dzieci, które mogły bawić się m.i. m. bańkami mydlanymi oraz grać w różne gry.

Oczywiście nie zabrakło słodkości, z których słyną panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Kobiety przygotowały pyszne ciasta, babeczki, serniki które można było degustować na miejscu oraz zakupić do domu. W dniu tym dla dzieci czekały darmowe jabłuszka oraz lizaki. Dzieci dostały też balony. Ogromną popularnością cieszyła się wata cukrową oraz popcorn przygotowany również przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Pogoda dopisała, więc na plac przed Urzędem Gminy tłumnie przybyli rodzice wraz z dziećmi. Aura sprzyjała zabawom i szaleństwom dzieci. Na ich twarzach gościły uśmiechy radości. Szczególną aplauz radości wywołała maskotka Myszki Miki oraz Świniki Peppy, które tańczyły i zabawiały dzieci. Dzieci oblegały też dmuchane zjeżdżalnie.

– Bardzo cieszymy się, że ten festyn rodzinny możemy zaliczyć do imprez udanych. Zapraszamy na kolejną taką inicjatywę – mówi Beata Jaraczewska z KGW w Siemiątkowie.

AO

Fot. KGW

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.