Sport

ROSZADY KADROWE W BIEŻUNIU

Wkra Bieżuń przygotowuje się do pierwszej kolejki w nowym sezonie Ligi Okręgowej. Kto odszedł z zespołu? Kto może dołączyć?
Daniel Ziółkowski zmienił Wkrę Bieżuń na Wkrę Radzanów Fot. Michał Osiecki

Wkra Bieżuń w pierwszej kolejce ligowej zmierzy się Wymakraczem Długosiodło. To spotkanie nie będzie należało do łatwych. Beniaminek rozgrywek z pewnością będzie chciał się dobrze pokazać przed własną publicznością.

Trener Robert Piotrowski nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z Daniela Ziółkowskiego. Napastnik zdecydował się na kontynuację przygody z futbolem w innym klubie. Gracz, który w ubiegłych rozgrywkach zdobył dziewięć bramek teraz będzie dbał o strzelanie goli klasę niżej. Ziółkowski został zawodnikiem Wkry Radzanów. Klub z Radzanowa poinformował o tym transferze w mediach społecznościowych. Ziółkowski ma wzmocnić siłę ofensywą zespołu. Wkra Radzanów chce włączyć się w walkę o awans do rozgrywek Ligi Okręgowej.

Kto dołączy?

Wiele wskazuje na to, że zespół Wkry Bieżuń wzmocni czołowy zawodnik Boruty Kuczbork. Adam Juszczyk, filigranowy pomocnik, który występował także na pozycji napastnika brał udział w grach kontrolnych. Zawodnik zaprezentował się z dobrej strony, dlatego jest blisko dołączenia (a kto wie, może już dołączył) do zespołu z Bieżunia. Oficjalnie jednak klub nie informuje jeszcze o nowych twarzach w zespole na sezon 2021/2022.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.